
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 260 BK
- Бар
- Коды:142502
382 908 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 260 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 183 л
- Сыйымдылығы: 1 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 1,32 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 610x480x475/725 мм
- Қаптамадағы габариттері: 820x730x995 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Қосымша себет
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 43 келі |
| Биіктігі | 945 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 122 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.055 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 734 мм |
- Бағасы: 382 908 ₸


