
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 200 SCE
- Бар
- Коды:142774
383 690 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 200 SCE азық-түлік және жартылай фабрикаттарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Ассортиментте көлемі 100-ден 550 литрге дейінгі модельдер бар.
Бағаға себеттер, құлып, дөңгелектер, пластмасса қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жеңіл маневрлікті қамтамасыз ететін күшейтілген дөңгелектер
- Кеуденің алюминий қаптамасы
- Шыны көлбеу иілген жылжымалы қақпақ
- Тазалауға арналған қырғыш
- Инфрақызыл сәулелерді шағылыстыратын жабыны бар арнайы шыңдалған шыны
- Кіріктірілген құлып
- Көлемі 200-ден 500 литрге дейінгі модельдер жібітуге арналған дренажбен жабдықталған
- Техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор экстремалды климаттық жағдайларда жабдықтың оңтайлы жұмысын қамтамасыз етеді
- Мүмкін: жарықтандырылған канапелерді, себеттерді орнату және тапсырыс берушінің логотипін зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде басып шығару
- Хладагент: R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Ішкі өлшемдері: 600x500x708/610 мм
- Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 740x750x940 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 57 келі |
| Биіктігі | 949 мм |
| Тереңдігі | 615 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 176 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.112 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 719 мм |
- Бағасы: 383 690 ₸


