
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 360 BK
- Бар
- Коды:142515
428 510 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 360 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R134a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 270 л
- Сыйымдылығы: 1 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 1,60 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 860x480x475/725 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1070x730x995 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Қосымша себет
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 945 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 122 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.066 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 984 мм |
- Бағасы: 428 510 ₸


