
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UED 210 A++
- Бар
- Коды:142530
421 437 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UED 210 A++ кеудеге арналған мұздатқыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Энергия үнемдеу
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R600a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 186 л
- Сыйымдылығы: 1 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 0,42 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1820x440x455/705 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1010x725x890 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Қосымша себет
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 51 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 53 келі |
| Биіктігі | 895 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 567 л |
| Тұтынылатын қуат | 0.017 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 984 мм |
- Бағасы: 421 437 ₸


