
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 460 BK
- Бар
- Коды:142524
461 530 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 460 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R600a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 373 л
- Сыйымдылығы: 1 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 1,92 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1160x480x725 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1320х700х960 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Қосымша себет
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 55 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 59 келі |
| Биіктігі | 945 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 387 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,08 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | сұр |
| Ені | 1284 мм |
- Бағасы: 461 530 ₸


