
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 400 SCEBN
- Бар
- Коды:40508
506 350 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 400 SCEBN азық-түлік және жартылай фабрикаттарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Ассортиментте көлемі 400 литр модельдер бар.
Бағаға себеттер, құлып, дөңгелектер, пластмасса қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Жеңіл маневрлікті қамтамасыз ететін күшейтілген дөңгелектер
- Кеуденің алюминий қаптамасы
- Пластикалық жақтау
- Шыны көлбеу иілген қақпақ
- Инфрақызыл сәулелерді шағылыстыратын жабыны бар арнайы шыңдалған шыны
- Кіріктірілген құлып
- Мүмкін: жарықтандырылған канапелерді, себеттерді орнату және тапсырыс берушінің логотипін зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде басып шығару
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4 (30С/55%RH)
- Ішкі өлшемдері: 1180x510x655 мм
- Қаптамасы бар сыртқы өлшемдері: 1410x770x1050 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 72 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 87 келі |
| Биіктігі | 804 мм |
| Тереңдігі | 650 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 2 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 334-тен 442 л-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 0.198 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1320 мм |
- Бағасы: 506 350 ₸


