
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 560 BK
- Бар
- Коды:142527
544 879 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 560 BK қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модельде топсалы қақпақ, механикалық термостат, ішкі жарықтандыру, техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейтін кіріктірілген конденсатор және еріген суды кетіруге арналған дренаж бар.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R600a
- Климаттық класы: 4
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 449 л
- Сыйымдылығы: 2 себет
- Тәуліктік энергия тұтыну: 2,16 кВТ/сағ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 1380x480x475/725 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1590x730x995 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Кілті бар құлып
- Қосымша себет
- Тығындары бар дөңгелектер
- Брендтеу
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 61 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 66 келі |
| Биіктігі | 945 мм |
| Тереңдігі | 695 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 466 л |
| Тұтынылатын қуат | 0,09 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -25 -15 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1504 мм |
- Бағасы: 544 879 ₸


