
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 500 SCN
- Бар
- Коды:142845
560 603 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 500 SCN қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Контейнерлер пластиктен жасалған, тот баспайтын болаттан жасалған ыдыстарды жеткізуге болады.
Бағаға себеттер, құлып, дөңгелектер және пластик қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауыр жылу жағдайларында жұмыс істеген кезде тұрақты температураны ұстап тұру үшін күшейтілген ауа айналымымен желдетілетіндер
- Шыңдалған алдыңғы әйнек
- Жеңіл маневрлікті қамтамасыз ететін күшейтілген дөңгелектер
- Мүмкін: жарықтандырғышы бар канапелерді орнату және тапсырыс берушінің логотипін зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде басып шығару
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Хладагент: R404a
- Ішкі өлшемдері: 1430x510x576 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1580x670x958 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 110 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 122 келі |
| Биіктігі | 949 мм |
| Тереңдігі | 615 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 2 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 430-дан 491 л-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 0.266 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | сұр |
| Ені | 1548 мм |
- Бағасы: 560 603 ₸


