
Кеудеге арналған мұздатқыш UGUR UDD 500 SCE
- Бар
- Коды:142812
555 094 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UDD 500 SCE кеудеге арналған мұздатқыш азық-түлік және жартылай фабрикаттарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Контейнерлер пластиктен жасалған, тот баспайтын болаттан жасалған ыдыстарды жеткізуге болады.
Бағаға себеттер, құлып, дөңгелектер және пластик қырғыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Ауыр жылу жағдайларында жұмыс істеген кезде тұрақты температураны ұстап тұру үшін күшейтілген ауа айналымымен желдетілетіндер
- Шыңдалған алдыңғы әйнек
- Жеңіл маневрлікті қамтамасыз ететін күшейтілген дөңгелектер
- Мүмкін: жарықтандырғышы бар канапелерді орнату және тапсырыс берушінің логотипін зауыттық жағдайда жапсырма немесе жібек экран түрінде басып шығару
- Хладагент: R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Климаттық класы: 4+ (30С/55%RH)
- Ішкі өлшемдері: 1430x500x708/610 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1640x750x940 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 79 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 96 келі |
| Биіктігі | 949 мм |
| Тереңдігі | 615 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 2 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 298-ден 427 л-ге дейін |
| Тұтынылатын қуат | 0.266 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -22-ден -12 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1548 мм |
- Бағасы: 555 094 ₸


