
Кеуде қуысы UGUR UMD 200 HD
- Бар
- Коды:182157
1 777 726 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
UGUR UMD 200 HD кеуде қуысы азық-түлік, жартылай фабрикаттар мен балмұздақтарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель сандық контроллермен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне алдыңғы бампер мен аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Автоматты түрде жібіту
- Салқындатқыш: R290
- Климаттық класы: 3
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Жалпы: 200 л
- Пайдалы: 165 л
- Қуатты тұтыну: тәулігіне 15 кВТ
- Мұздатқыш камераның өлшемдері: 705x1075x295 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Брендтеу
- Түнгі перде
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ugur |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 128 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 138 келі |
| Биіктігі | 905 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 1010 мм |
| Тереңдігі | 1255 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 1080 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Температуралық режим | -23-тен -18 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Ені | 1015 мм |
| Қаптамадағы ені | 1040 мм |
- Бағасы: 1 777 726 ₸


