
Кеудеге арналған мұздатқыш VIATTO TD400LD
- Бар
- Коды:88855
1 075 656 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO TD400LD кеудеге арналған мұздатқыш азық-түлік және жартылай фабрикаттарды қоғамдық тамақтандыру орындарында, кафелерде немесе бистроларда, сондай-ақ қызметі гастрономиялық тауарларды шығарумен байланысты өндірістік цехтарда көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель канапемен жабдықталған. Корпустың сыртқы қаптамасы металдан, ішкі қаптамасы алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Статикалық салқындату
- Қолмен жібіту
- Хладагент: R 134a
- Жарықдиодты-жарықтандыру
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 90 келі |
| Биіктігі | 1188 мм |
| Тереңдігі | 842 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 254 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -20-дан -18 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 780 мм |
- Бағасы: 1 075 656 ₸


