
Кеудеге арналған мұздатқыш Hurakan HKN-BD60
- Бар
- Коды:86477
162 534 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-BD60 кеудеге арналған мұздатқыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Жабдық R600a хладагентінде жұмыс істейді. Ішкі қабырғалары алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Компрессорлық салқындату жүйесі
- Қолмен жібіту режимі
- Статикалық буландырғыш
- Еріген суға арналған тесік
- C-P көпірткіші
- Климаттық класы: SN, N, ST, T
- Энергия тұтыну класы: A+
- Реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1 себет-тор
- Мұздату қуаты: 3 кг/24 сағ
- Шу деңгейі: 42 дБ
- Қалыңдық:
- Қақпақ: 48 мм
- Қабырғалары: 60 мм
- Ажыратылған кезде максималды сақтау уақыты: 26 сағ
- Қақпақтың максималды ашылу бұрышы: 90°
- Кабельдің ұзындығы: 1,8 м
- Қуаты: 0,05 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 660х390х880 мм
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 355 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 51 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 630 мм |
- Бағасы: 162 534 ₸


