
Кеудеге арналған мұздатқыш Hurakan HKN-BD100
- Бар
- Коды:348408
142 353 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш Hurakan HKN-BD100 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель биіктігі бойынша реттелетін 4 аяқпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне себет кіреді.
Ерекшеліктері:
- Механикалық реттелетін термостат
- Қолмен жібіту режимі
- Хладагент R600a
- Климаттық класы: T
- Энергия тұтыну класы: A+
Қосымша сипаттамалар:
- Қабырғалардың қалыңдығы: 65 мм
- Қуаты: 0,12 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 24 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 27 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 890 мм |
| Тереңдігі | 543 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 581 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 97 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Әрлеу түсі | ақ |
| Ені | 466 мм |
| Қаптамадағы ені | 519 мм |
- Бағасы: 142 353 ₸


