
Кеудеге арналған мұздатқыш Hurakan HKN-BD215
- Бар
- Коды:93463
251 641 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш Hurakan HKN-BD215 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Модель реттелетін термостатпен жабдықталған. Жабдық R600a хладагентінде жұмыс істейді. Ішкі қабырғалары алюминийден жасалған.
Ерекшеліктері:
- Компрессорлық салқындату жүйесі
- Қолмен жібіту режимі
- Статикалық буландырғыш
- Еріген суға арналған тесік
- C-P көпірткіші
- Климаттық класы: SN, N, ST, T
- Энергия тұтыну класы: A+
- Реттелетін аяқтар
Қосымша сипаттамалар:
- Сыйымдылығы: 1 себет-тор
- Мұздату қуаты: 10 кг/24 сағ
- Шу деңгейі: 44 дБ
- Қалыңдық:
- Қақпақ: 80 мм
- Қабырғалары: 65 мм
- Ажыратылған кезде максималды сақтау уақыты: 34 сағ
- Қақпақтың максималды ашылу бұрышы: 90°
- Кабельдің ұзындығы: 1,8 м
- Қуаты: 0,082 кВТ
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 161564 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 895 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 197 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 590 мм |
- Бағасы: 251 641 ₸


