
Кеудеге арналған мұздатқыш POLAIR SF150-P
- Бар
- Коды:129216
405 969 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
POLAIR SF150-P кеудеге арналған мұздатқыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Сыртқы және ішкі қаптамалар шайырмен қапталған мырышталған болаттан жасалған. Жабдық қоршаған ортаның температурасы 35 °С-қа дейін жұмыс істеуге арналған.
Жеткізу көлеміне тұтқа, айналмалы дөңгелектер және себеттер кіреді.
Ерекшеліктері:
- Буландырғышты мәжбүрлеп еріту
- Салқындату түрі: статикалық
- Термостат: термостат
- Конденсатор түрі: батарея
- Буландырғыш түрі: катушка
- Хладагент: R404A
- Климаттық класы: 4+
- Конденсаторда желдеткіштің болуы
- Көтерілетін қақпақ
- Корпустың түбіндегі тесік
- Себеттердің максималды саны: 6
Қосымша сипаттамалар:
- Себеттің өлшемі: 505х238х250 мм
- Корпус қабырғасының қалыңдығы: 60 мм
- Қаптамадағы габариттері: 1630х680х900 мм
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Құлып
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Polair |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 78 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 85 келі |
| Биіктігі | 840 мм |
| Тереңдігі | 600 мм |
| Жиынтықтағы себеттер саны | 3 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | саңырау |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 430 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1600 мм |
- Бағасы: 405 969 ₸


