
Кеудеге арналған мұздатқыш Марихолодмаш Торос 3-1,2
- Бар
- Коды:127136
1 552 851 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тоңазытқыш витрина Mariholodmash Toros 3-1,2 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсету, мұздату және ұзақ мерзімді сақтауға арналған. Аспап жарықпен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 200 мм
- Төсеу алаңы: 0,51 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,23 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 0,51 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Шамдардың номиналды қуаты: 27 Вт
- Қаптамадағы габариттері: 1350x1070x1670 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Торос-3-1,2 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 200 келі |
| Биіктігі | 1460 мм |
| Тереңдігі | 865 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 230 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -24 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 552 851 ₸


