
Кеудеге арналған мұздатқыш Марихолодмаш Торос ЛХН-2-1,2
- Бар
- Коды:275534
1 254 761 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш Mariholodmash Toros LHN-2-1,2 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Аспап жарықпен жабдықталған.
Жиынтыққа тірек-аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: кіріктірілген динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Орналастыру тереңдігі: 200 мм
- Ішкі көлемі: 0,29 куб.м
- Төсеу алаңы: 0,34 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,16 м3
- Қоршаған ортаның температурасы: +12°C-тан +25°C-қа дейін
- Сөрелердің (өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтардың) салқындатылатын алаңы: 0,34 ш.м.
- Номиналды қуаты:700 Вт
- Номиналды ток: 5,1 А
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 14 кВТ*сағ
- Ішкі көлемді шамдардың максималды номиналды қуаты: 18 Вт
- Номиналды ток жиілігі: 50 Гц
- Шу деңгейі: 58 дбА артық емес
- Қаптамадағы габариттері: 1350x1070x1670 мм
Қосымша опциялар (бөлек қаралады):
- Доңғалақ тіректері
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ЛХН-2-1,2 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 130 келі |
| Биіктігі | 1175 мм |
| Қаптамадағы биіктік | 585 мм |
| Тереңдігі | 865 мм |
| Тереңдігі (қаптамада) | 950 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0,7 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -18-ден +25 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1180 мм |
| Қаптамадағы ені | 1350 мм |
- Бағасы: 1 254 761 ₸


