
Кеудеге арналған мұздатқыш Марихолодмаш Торос ЛХН-3-1,2
- Бар
- Коды:312644
1 552 851 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Кеудеге арналған мұздатқыш Mariholodmash Toros LHN-3-1,2 қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында азық-түлік пен жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Аспап жарықпен жабдықталған.
Жиынтыққа тірек-аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: кіріктірілген динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
Қосымша сипаттамалар:
- Ішкі көлемі: 0,44 м3
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,23 м3
- Еріту процесінде пайдалы салқындатылатын көлемдегі өнімдердің температурасының артуы, артық емес: 3 °C
- Сөрелердің (өнімдерді көрсетуге арналған тұғырықтардың) салқындатылатын алаңы: 0,51 м2
- Номиналды қуаты:900 Вт
- Номиналды ток: 5,9 А
- Электр энергиясын тұтыну: тәулігіне 18 кВТ*сағ
- Ішкі көлемді шамдардың максималды номиналды қуаты: 27 Вт
- Номиналды ток жиілігі: 50 Гц
- Шу деңгейі: 58 дбА артық емес
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Корпустың түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.303.303-02 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 150 келі |
| Биіктігі | 1460 мм |
| Тереңдігі | 865 мм |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0,7 кВТ/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -25 -18 °С дейін |
| Түрі | мұздатқыш |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 552 851 ₸


