
Кеудеге арналған мұздатқыш Марихолодмаш Торос ЛХН-1-1,2
- Бар
- Коды:276170
1 048 175 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Mariholodmash Toros LHN-1-1,2 тоңазытқыш витринасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында азық-түлік және жартылай фабрикаттарды көрсетуге, мұздатуға және ұзақ уақыт сақтауға арналған. Аспап жарықпен жабдықталған.
Жиынтыққа тірек-аяқтар кіреді.
Ерекшеліктері:
- Салқындату түрі: динамикалық
- Еріту тәсілі: ТЭН
- Компрессор: Secop, Embraco, Tecumseh
- Бақылаушы: Carel, Danfoss
- Салқындатқыш: R290
Қосымша сипаттамалар:
- Салқындатылатын көлемнің температурасы:
- Төмен температуралық режим: -18-ден -25 °С-қа дейін
- Орташа температуралық режим: -6-дан 6 °С-қа дейін
- Орналастыру тереңдігі: 200 мм
- Төсеу алаңы: 0,17 м2
- Пайдалы төсеу көлемі: 0,08 м3
- Өнімдерді көрсетуге арналған науалар мен сөрелердің салқындатылатын ауданы: 0,17 м2
- Қоршаған ортаның температурасы: 12-ден 35 °С-қа дейін
- Шудың максималды деңгейі: 48 дбА
- Номиналды қуаты: 0,246 кВТ
- Электр энергиясын тұтыну:
- Төмен температуралық режим: тәулігіне 3,2 кВТ*сағ
- Орташа температуралық режим: тәулігіне 1,4 кВТ*сағ
Қосымша опциялар (бөлек қаралады):
- Доңғалақ тіректері
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.303.305 |
| Биіктігі | 535 мм |
| Тереңдігі | 800 мм |
| Деңгейлер саны | 1 |
| Құрылым | Көлденең |
| Қақпақ | мөлдір |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 150 л |
| Температуралық режим | -25-тен 6 °С-қа дейін |
| Түрі | мұздатқыш, тоңазытқыш |
| Ені | 1180 мм |
- Бағасы: 1 048 175 ₸


