
Мұз жасаушы Gemlux GL-IM-88
- Бар
- Коды:90959
134 646 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GL-IM-88 үстел үсті дербес мұз жасағыш жеке үйлер мен пәтерлерде саусақты мұз жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | GL-IM88 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.8 кг |
| Биіктігі | 327 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Қуат | 0.15 кВТ |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Резервуардың көлемі | 2.2 л |
| Өнімділік | 0.5 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Мұз түрі | саусақ |
| Ені | 249 мм |
- Бағасы: 134 646 ₸


