
Мұз жасаушы Abat ЛГ-24/06К-04
- Бар
- Коды:217975
1 000 271 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мұз жасаушы Abat ЛГ-24/06К-04 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында текше мұз өндіруге арналған. Модель ішке қарай жылжитын есікпен, конденсаторды салқындату үшін су берілмеген жағдайда автоматты түрде өшіру жүйесімен, салқындатқыштың ағып кетуімен, беріліс қорабының қозғалтқышына жүктеменің жоғарылауымен және бункердің мұзбен және биіктігі бойынша реттелетін аяқтармен толып кетуімен жабдықталған.
Конструкциясы мен алмалы-салмалы қаптамасы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған, мұзға арналған контейнер тағамдық термоформаланған пластиктен жасалған, қабырғалары тығыздығы жоғары полиуретанды көбікпен оқшауланған. Мұз жасағыштың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 10-нан 35 ° C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Салқындатылатын өніммен жанасу бетінің үлкен болуына байланысты өнімді қарқынды және жылдам салқындату
- Текшеленген мұз баяу ериді, соның арқасында ол салқындатылған сусынды ұзақ уақыт сумен сұйылтпайды, оның дәмі мен консистенциясын сақтайды
Жұмыс циклдері:
- Ваннаны сумен толтыру режимі
- Мұздату режимі
- Мұзды еріту және жіберу режимі
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 40 дана/цикл
- Су шығыны: 9 л/кг
- Текшенің салмағы: 0,010 кг
- Текшенің өлшемі: 26х26 мм
- Мұздың температурасы: -0,5 ºС-тан -2 ºС-қа дейін
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,23 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019538 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 38 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 6 келі |
| Биіктігі | 610 мм |
| Тереңдігі | 382 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.48 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 24 кг |
| Су шығыны | тәулігіне 216 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 590 мм |
- Бағасы: 1 000 271 ₸




