
Мұз жасаушы Abat ЛГ-90/30Г-01
- Бар
- Коды:120022
1 961 201 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мұз жасаушы Abat ЛГ-37/15К-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында түйіршіктелген мұз өндіруге арналған. Модель ішке қарай жылжитын есікпен, конденсатор қызып кетсе, салқындатқыш сұйықтық ағып кетсе және бункер мұзбен және биіктігі реттелетін аяқтармен толып кетсе, автоматты түрде өшіру жүйесімен жабдықталған.
Конструкциясы мен алмалы-салмалы қаптамасы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан (артқы қабырғасын қоспағанда), мұзға арналған контейнер тағамдық термоформаланған пластиктен жасалған, қабырғалары тығыздығы жоғары полиуретанды көбікпен оқшауланған. Мұз жасағыштың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 10-нан 43 ° C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Сумен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Су шығыны: 7,6 л/кг
- Судың қысымы: 100-ден 600 кПА-ға дейін
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,19 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019500 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 65 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 30 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | сулы |
| Тұтынылатын қуат | 0.52 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 90 кг |
| Су шығыны | тәулігіне 684 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 1 961 201 ₸



