
Мұз жасаушы Abat ЛГ-150/40Г-01
- Бар
- Коды:128826
2 296 921 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұз жасаушы Abat ЛГ-150/40Г-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында түйіршіктелген мұз өндіруге арналған. Модель конденсаторды салқындату үшін су берілмеген, салқындатқыш ағып кеткен және қоқыс жәшігі мұзбен және биіктігі реттелетін аяқтармен толып кеткен жағдайда автоматты түрде өшіру жүйесімен жабдықталған. Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Сумен салқындату
- Мұздың түзілуінің үздіксіз циклі
- Герметикалық компрессор
- Қабырғалары тығыздығы жоғары полиуретанды көбікпен оқшауланған
- Жеңіл алынатын қаңқа панельдері
- Хладагент R404a
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Қоршаған ортаның температурасы: 10-нан 43 °С-қа дейін
- Ылғалдылығы: 40-тан 70-ке дейін%
- Климаттық класы: 5
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,27 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019548 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 85 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 40 келі |
| Биіктігі | 920 мм |
| Тереңдігі | 730 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | сулы |
| Тұтынылатын қуат | 0.76 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 150 кг |
| Су шығыны | тәулігіне 1200 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 2 296 921 ₸



