
Мұз жасаушы Abat ЛГ-620Ч-01
- Бар
- Коды:104977
4 043 301 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мұз жасаушы Abat ЛГ-620Ч-01 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қабыршақты мұз өндіруге арналған. Модель конденсаторды салқындату үшін су берілмеген, салқындатқыш ағып кеткен, редуктор қозғалтқышына шамадан тыс жүктеме түскен және бункер мұзбен және биіктігі реттелетін аяқтармен толып кеткен жағдайда автоматты түрде өшіру жүйесімен жабдықталған.
Конструкциясы мен алмалы-салмалы қаптамасы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Мұз жасағыштың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 10-нан 35 ° C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Сумен салқындату
Жұмыс циклдері:
- Ваннаны сумен толтыру режимі
- Мұздату режимі
Қосымша сипаттамалар:
- Су шығыны: 13 л/кг
- Температура:
- Су: 3-тен 32 °C-қа дейін
- Мұз: -5 -10 ºС дейін
- Судың қысымы: 100-ден 600 кПА-ға дейін
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 1,22 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Б-400 бункері
- Бункер БН-2-100
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000001944370997624832 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 126 келі |
| Биіктігі | 737 мм |
| Тереңдігі | 585 мм |
| Мұз жинағыш | бункер жоқ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Салқындату | сулы |
| Тұтынылатын қуат | 2.8 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 620 кг |
| Су шығыны | тәулігіне 8060 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | қабыршақты мұз |
| Ені | 912 мм |
- Бағасы: 4 043 301 ₸





