
Мұз жасаушы Abat ЛГ-64/40К-02
- Бар
- Коды:227938
1 716 721 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat ЛГ-64/40К-02 мұз жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында сусындарды жылдам салқындату үшін текше мұз өндіруге арналған. Модель компрессорлық қондырғымен және ішке қарай тартылатын есікпен жабдықталған. Артқы қабырғаны қоспағанда, қаңқасы мен қаптамасы жоғары сапалы AISI 304 маркалы аустенитті тот баспайтын болаттан, мұзға арналған контейнер тағамдық термоформаланған пластиктен, термооқшаулағыш тығыздығы жоғары полиуретанды көбіктен жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Цикл режимдері:
- Ваннаны сумен толтыру
- Қатыру
- Мұзды еріту және беру
- Ауаны салқындату жүйесі
- Суды аз тұтыну кезінде жоғары өнімділік
- Ыстық климаттық жағдайларда тұрақты жұмыс
- Мұздың абсолюттік мөлдірлігі
- Экологиялық қауіпсіз хладагент R404a
- Климаттық класы: 5
- Ақаулар кезінде қорғаныстық автоматты өшіру жүйесі:
- Конденсатордың қызып кетуі
- Тоңазытқыш жүйесіндегі қысымның жоғарылауына байланысты қозғалтқыш-компрессорға жүктеменің жоғарылауы
- Бункердің мұзбен толып кетуі
- Техникалық қызмет көрсетуді жеңілдету үшін оңай алынбалы корпус панельдері
- Едендегі кедір-бұдырлардың орнын толтыру үшін биіктігі реттелетін тіректер
- Кеңістікті оңтайландыруға арналған шағын габариттер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Пайдалану шарттары:
- Температура диапазоны: 10-нан 35 °C-қа дейін
- Салыстырмалы ылғалдылық диапазоны: 40-тан 70-ке дейін%
- Су құбырының қысымы: 100-ден 600 кПА-ға дейін
- Өнімділік: 60 дана/цикл
- Өндірілген мұздың параметрлері:
- Температура диапазоны: -2-ден -0,5 °C-қа дейін
- Текшенің салмағы: 0,018 кг
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,6 кг
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 70 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 40 келі |
| Биіктігі | 920 мм |
| Тереңдігі | 630 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.96 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 64 кг |
| Су шығыны | тәулігіне 320 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 700 мм |
- Бағасы: 1 716 721 ₸




