
Мұз жасаушы Abat ЛГ-1200Ч-04
- Бар
- Коды:232416
5 215 691 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мұз жасаушы Abat ЛГ-1200Ч-04 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қабыршақты мұз өндіруге арналған. Модель конденсаторды салқындату үшін су берілмеген, салқындатқыш ағып кеткен, редуктор қозғалтқышына шамадан тыс жүктеме түскен және бункер мұзбен және биіктігі реттелетін аяқтармен толып кеткен жағдайда автоматты түрде өшіру жүйесімен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Мұз жасағыштың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 10-нан 43 ° C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Салқындатқышты орталықтандырылған беру жүйесіне
- Орталықтандырылған салқындату жүйесіне қосылу арқылы конденсаторды салқындату (қашықтан салқындату)
- мұзды қатыруға арналған тігінен бағытталған, қозғалмайтын 2 буландырғыш барабан салқындатқышты беру жүйесінің ағып кетпеуін қамтамасыз етеді
- Мұз тәуелсіз редукторлы қозғалтқыштармен басқарылатын пышақтармен кесіледі
- Ыстық климаттық жағдайларда тұрақты жұмыс
- Өніммен жанасу бетінің үлкен болуына байланысты өнімдерді қарқынды салқындату және мұздату
- Қабыршақты мұздың механикалық бұзылу ықтималдығы аз
Жұмыс циклдері:
- Ваннаны сумен толтыру режимі
- Мұздату режимі
Қосымша сипаттамалар:
- Су шығыны: 1 л/кг
- Суық өткізгіштік: 6400 Вт
- Өндірілетін мұздың қасиеттері:
- Температура: -5 -10 °C дейін
- Қабыршақтардың қалыңдығы: 1-ден 2 мм-ге дейін
- Ылғалдылығы: 5%
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Б-400 бункері
- Б-300 бункері
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019618 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 133 келі |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Мұз жинағыш | бункер жоқ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0, 495 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 1200 кг |
| Су шығыны | тәулігіне 1200 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | қабыршақты мұз |
| Ені | 912 мм |
- Бағасы: 5 215 691 ₸




