
Мұз жасаушы Abat ЛГ-1200Ч-02
- Бар
- Коды:115290
7 372 971 ₸
- +7 (702) 313-84-55
Мұз жасаушы Abat ЛГ-1200Ч-02қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында қабыршақты мұз өндіруге арналған. Модель конденсаторды салқындату үшін су берілмеген, салқындатқыш ағып кеткен, редуктор қозғалтқышына шамадан тыс жүктеме түскен және бункер мұзбен және биіктігі реттелетін аяқтармен толып кеткен жағдайда автоматты түрде өшіру жүйесімен жабдықталған.
Құрылымы жоғары сапалы тот баспайтын болаттан жасалған. Мұз жасағыштың жұмысына қоршаған ортаның температурасы 10-нан 43 ° C-қа дейін және салыстырмалы ылғалдылығы 40-тан 70% -ға дейін рұқсат етіледі.
Жеткізу көлеміне мұз жинауға арналған шөміш кіреді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Жұмыс циклдері:
- Ваннаны сумен толтыру режимі
- Мұздату режимі
Қосымша сипаттамалар:
- Су шығыны: 1 л/кг
- Температура:
- Су: 3-тен 32 °C-қа дейін
- Мұз: -5 -10 ºС дейін
- Қабыршақтардың қалыңдығы: 1-ден 2 мм-ге дейін
- Судың қысымы: 100-ден 600 кПА-ға дейін
- Хладагент: R404a
- Салқындатқыштың жалпы салмағы: 0,96 кг
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Б-400 бункері
- Бункер БН-2-100
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 71000019511 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 205 келі |
| Биіктігі | 737 мм |
| Тереңдігі | 585 мм |
| Мұз жинағыш | бункер жоқ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 4.8 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 1200 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | қабыршақты мұз |
| Ені | 1246 мм |
- Бағасы: 7 372 971 ₸





