
Мұз жасаушы GASTRORAG DB-08
- Бар
- Коды:40733
125 346 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DB-08 мұз жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында саусақпен мұз жасауға арналған. Модель сенсорлық басқару элементтерімен, мұздың толуы, судың жетіспеушілігі, мұздың пайда болуы және уақыт туралы ескерту индикаторларымен жабдықталған. Жабдық R134a хладагентінде жұмыс істейді. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 10 минутта 10 текше.
- Резервуардың көлемі: 1,5 л
- Мұздың өлшемі: 28х28х30 мм
- Қуаты: 0,15 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.6 кг |
| Биіктігі | 300 мм |
| Тереңдігі | 345 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 10 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 300 мм |
- Бағасы: 125 346 ₸


