
Мұз жасаушы GASTRORAG IMS-50
- Бар
- Коды:83897
812 806 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG IMS-50 мұз жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында түйіршіктелген мұз (фраппе) жасауға арналған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Бункердің сыйымдылығы | 10 келі |
| Биіктігі | 732 мм |
| Тереңдігі | 542 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 50 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 398 мм |
- Бағасы: 812 806 ₸



