
VIATTO VA-IM99D мұз жасағыш
- Бар
- Коды:141333
116 344 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM99D мұз жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін саусақ мұзын өндіруге арналған. Модель СКД дисплейі бар түймелі басқару панелімен және қарау терезесі бар қақпақпен жабдықталған. Корпусы тот баспайтын болаттан, қақпағы пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Мұздың мөлшерін таңдау мүмкіндігі (S/М/L)
- Климаттық класы SN/N/ST/T (10-нан 43 °С-қа дейін)
- Хладагент R600a
- Таймер
- Үстелге орнатылады
Қосымша сипаттамалар:
- Суға арналған резервуардың көлемі: 2,2 л
- Қаптамадағы габариттері: 284х385х368 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.7 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.4 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.8 кг |
| Биіктігі | 327 мм |
| Тереңдігі | 360 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.12 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 12 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 249 мм |
- Бағасы: 116 344 ₸


