
VIATTO VA-IM-12B мұз жасағыш
- Бар
- Коды:149973
96 909 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-12B мұз жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін саусақ мұзын өндіруге арналған. Модель батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус ABS-пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Ықшам өлшем
- Су құбырына қосылуды қажет етпейді
Қосымша сипаттамалар:
- Суға арналған резервуардың көлемі: 2,1 л
- Қаптамадағы габариттері: 440х315х376 мм
- Түсі: қара
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.3 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.7 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 1.5 кг |
| Биіктігі | 315 мм |
| Тереңдігі | 372 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.12 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 12 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 248 мм |
- Бағасы: 96 909 ₸





