
VIATTO VA-IM-15B мұз жасағыш
- Бар
- Коды:142935
149 886 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-15B мұз жасағышы саусақ мұзын өндіруге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындатуға арналған. Корпус ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік беретін берік пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Хладагент R134A
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.52 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 2 келі |
| Биіктігі | 335 мм |
| Тереңдігі | 365 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.007 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 15 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 295 мм |
- Бағасы: 149 886 ₸


