
VIATTO VA-IM-50B мұз жасағыш
- Бар
- Коды:126599
441 502 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-50B мұз жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін саусақ мұзын өндіруге арналған. Модель ауамен салқындатылған және суға қосылған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Мұз кесегінің өлшемдері: 27х42 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28.9 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 7 келі |
| Биіктігі | 682 мм |
| Тереңдігі | 542 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.38 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 50 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 395 мм |
- Бағасы: 441 502 ₸


