
VIATTO VA-IM-25AS мұз жасағыш
- Бар
- Коды:126600
423 607 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-25AS мұз жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін текше мұз өндіруге арналған. Модель ауамен салқындатылған және суға қосылған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Мұз кесегінің өлшемдері: 22х22х22 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27.5 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 12 келі |
| Биіктігі | 786 мм |
| Тереңдігі | 512 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.24 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 25 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 398 мм |
- Бағасы: 423 607 ₸


