
VIATTO VA-IMS-30 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:142941
727 704 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IMS-30 мұз жасағышы "фраппе" ұсақталған мұзын өндіруге және қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындатуға арналған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Хладагент R134A
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.74 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29.56 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 10 келі |
| Биіктігі | 565 мм |
| Тереңдігі | 470 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.01 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 30 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | ұсақталған мұз |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 727 704 ₸



