
VIATTO VA-IMS-50 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:126604
1 045 361 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IMS-50 мұз машинасы түйіршіктелген мұзды өндіруге арналған, оны фраппе мұзы деп те атайды, ол балықты, етті, жаңа піскен жемістер мен көкөністерді, шараптар мен шампандарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқындату үшін қолданылады. Модель ауамен салқындатылған және суға қосылған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36.36 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 10 келі |
| Биіктігі | 732 мм |
| Тереңдігі | 542 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.38 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 50 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 398 мм |
- Бағасы: 1 045 361 ₸


