
VIATTO VA-IMS-25 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:126602
752 985 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IMS-25 мұз жасағышы балықты, етті, жаңа піскен жемістер мен көкөністерді, шараптар мен шампандарды қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында салқындату үшін қолданылатын ұсақталған мұзды, сондай-ақ фраппе мұзын өндіруге арналған. Модель ауамен салқындатылған және суға қосылған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзіміне кепілдік береді.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 26.6 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 10 келі |
| Биіктігі | 607 мм |
| Тереңдігі | 503 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.24 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 25 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | түйіршіктелген мұз |
| Ені | 330 мм |
- Бағасы: 752 985 ₸



