
VIATTO VA-IM-1550 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:209927
149 475 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-1550 мұз жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін саусақ мұзын өндіруге арналған. Модельде мұз текшелерінің (S/L) екі өлшемінің бірін таңдау мүмкіндігі бар электрондық басқару панелі бар. Сумен жабдықтауға қосылуды қажет етпейді, бұл оны шағын тамақтандыру орындарында, соның ішінде ашық ауада пайдалануға мүмкіндік береді. Корпус қара түсті пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Ықшам өлшем
- Хладагент: R600a
Қосымша сипаттамалар:
- Суға арналған резервуар: 2,3 л
- Мұзға арналған себет: 1,8 л
- Қаптамадағы габариттері: 200х200х300 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 9.2 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 10.1 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.7 кг |
| Биіктігі | 250 мм |
| Тереңдігі | 150 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 15 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 150 мм |
- Бағасы: 149 475 ₸






