
VIATTO VA-IM-12SSH мұз жасағыш, тот баспайтын. болат
- Бар
- Коды:170108
102 519 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-12SSH мұз жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін саусақ мұзын өндіруге арналған. Модель батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған, қақпағы мен тұтқасы қара пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Ықшам өлшем
- Су құбырына қосылуды қажет етпейді
- Саусақтың өлшемдері: S / L
- Хладагент: R600a
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.96 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.8 кг |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.12 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 12 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 102 519 ₸


