
VIATTO VA-IM-12BHS мұз жасағыш, пластик
- Бар
- Коды:170117
92 215 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-12BHS мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін саусақ мұзын өндіруге арналған. Модель батырмалы басқару панелімен жабдықталған. Корпус пен тұтқа қара түсті ABS пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Ықшам өлшем
- Су құбырына қосылуды қажет етпейді
- Хладагент: R600a
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 8.36 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.8 кг |
| Биіктігі | 325 мм |
| Тереңдігі | 230 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.12 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 12 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 92 215 ₸


