
VIATTO VA-IM-203 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:141334
150 929 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA-IM-203 мұз жасағыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында коктейльдерді, алкогольді және алкогольсіз сусындарды салқындату үшін текше мұз өндіруге арналған. Модель электронды басқару панелімен және қарау терезесі бар қақпақпен жабдықталған. Корпус пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
- Мұздың мөлшерін таңдау мүмкіндігі (S/L)
- Климаттық класы SN/N/ST/T (10-нан 43 °С-қа дейін)
- Хладагент R600a
- Оның су құюға арналған резервуары да, су құбырына қосылу мүмкіндігі де бар
- Үстелге орнатылады
Қосымша сипаттамалар:
- Суға арналған резервуардың көлемі: 2,5 л
- Қаптамадағы габариттері: 425х349х440 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.4 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.5 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 1.8 кг |
| Биіктігі | 400 мм |
| Тереңдігі | 379 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 20 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | біріктірілген |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 305 мм |
- Бағасы: 150 929 ₸


