
Мұз жасаушы Gemlux GM-IM25SCN AS
- Бар
- Коды:88250
552 069 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Gemlux GM-IM25SCN AS мұз жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында текше мұз жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Текшенің өлшемі: 30х30х30 мм
- Текшенің салмағы: 20 гр
- Қуаты: 0,33 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 28 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 6 келі |
| Биіктігі | 599 мм |
| Тереңдігі | 457 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 19 кг |
| Өндіруші ел | Италия |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 334 мм |
- Бағасы: 552 069 ₸


