
Мұз жасаушы Gemlux GM-IM50SDE AS
- Бар
- Коды:88240
762 338 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Мұз жасаушы Gemlux GM-IM50SDE AS қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сатып алу ұсынылады су жұмсартқыш және сүзгі-жүйе суды тазарту және жұмсарту үшін. Суды тазарту қажеттілігі туралы толығырақ мына жерден оқыңыз.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Саусақтың өлшемі: 29х35х36 мм
- Саусақтың салмағы: 21 гр
- Қуаты: 0,43 кВТ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Gemlux |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 17 келі |
| Биіктігі | 810 мм |
| Тереңдігі | 575 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 47 кг |
| Өндіруші ел | Италия |
| Сумен жабдықтау түрі | суды тарту және бұру қажет |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 485 мм |
- Бағасы: 762 338 ₸


