
Hurakan HKN-IMC30M мұз жасағыш
- Бар
- Коды:292911
320 143 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMC30M мұз жасағышы қонақүйлер мен қоғамдық тамақтандыру орындарында сусындарды ұзақ уақыт салқындату үшін кеңінен қолданылатын жоғары тығыздықтағы және кристалды тазалықтағы текше мұз өндіруге арналған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділік: 32 текше/цикл*
- Қуаты: 0,15 кВТ
- Текше өлшемі: 22*22мм
- Қаптамадағы габариттері: 410х430х680 мм
*Судың температурасы 20 С° болғанда
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 20 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 22 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 10 келі |
| Биіктігі | 615 мм |
| Тереңдігі | 420 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 30 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 320 143 ₸


