
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF12M
- Бар
- Коды:73526
111 626 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF12M мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Бір циклдегі өнімділік: 9 / 9 дана/мин.
- Қаптамадағы габариттері: 280х379х373 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 150542 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 10 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.6 кг |
| Биіктігі | 328 мм |
| Тереңдігі | 358 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 12 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 242 мм |
- Бағасы: 111 626 ₸


