
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF15
- Бар
- Коды:46262
144 210 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF15 мұз жасағышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында текше мұз жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Бір циклдегі өнімділік: 24 / 19 дана/мин.
- Текшенің өлшемі: 20х20 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 140648 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13.5 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 1 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 15 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 144 210 ₸


