
Hurakan HKN-IMSD15 мұз жасағыш, ұсақтағыш және мұз диспенсері бар
- Бар
- Коды:170821
235 325 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMSD15 мұз машинасы барларда, кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақпен мұз жасау үшін қолданылады. Модель кіріктірілген ұсақтағышпен және мұз диспенсерімен жабдықталған. Мұз жасаушы су құбырына қосыла алады немесе желіден тыс жұмыс істей алады. Бұйым тот баспайтын болаттан және пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Суға арналған резервуардың көлемі: 1,8 л
- Қаптамадағы габариттері: 533х410х520 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 353611 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 19 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 0.6 кг |
| Биіктігі | 453 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.18 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 15 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | біріктірілген |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 235 325 ₸





