
Hurakan HKN-IMC40 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:198018
326 288 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMC40 мұз жасағышы қонақүйлер мен қоғамдық тамақтандыру орындарында сусындарды ұзақ уақыт салқындату үшін кеңінен қолданылатын жоғары тығыздықтағы және кристалды тазалықтағы текше мұзын өндіруге арналған. Модель су құбырына да, 19-20 литрлік бөтелкеге де қосылады. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Қуаты: 0,5 кВТ
- Судың температурасы: 25 °C
- Қаптамадағы габариттері: 425х500х810 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Бункердің сыйымдылығы | 13 келі |
| Биіктігі | 720 мм |
| Тереңдігі | 430 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Өнімділік | тәулігіне 40 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | біріктірілген |
| Мұз түрі | текшеленген мұз |
| Ені | 360 мм |
- Бағасы: 326 288 ₸


