
Мұз жасаушы Hurakan HKN-IMF17
- Бар
- Коды:227371
152 509 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMF17 мұз машинасы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақ мұзын жасау үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару жүйесімен және мұз өлшемін реттеумен жабдықталған. Корпус соққыға төзімді пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Су ыдысының сыйымдылығы: 3,2 л
- Салқындатқыш: R290
- Қаптамадағы габариттері: 320x420x465 мм
- Түсі: күміс
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 14.5 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 2.4 кг |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.15 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 15-тен 18 кг-ға дейін |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | құймалы типті |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 310 мм |
- Бағасы: 152 509 ₸


