
Ұсақтағышы бар Hurakan HKN-IMS18 мұз жасағыш
- Бар
- Коды:170822
208 099 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-IMSD18 мұз машинасы барларда, кафелерде, мейрамханаларда және басқа да қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында саусақпен мұз жасау үшін қолданылады. Модель кіріктірілген мұз ұсақтағышпен жабдықталған. Мұз жасаушы су құбырына қосыла алады немесе желіден тыс жұмыс істей алады. Корпусы тот баспайтын болаттан, қақпағы пластиктен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Ауамен салқындату
Қосымша сипаттамалар:
- Суға арналған резервуардың көлемі: 1,8 л
- Қаптамадағы габариттері: 465х445х420 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 353611 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 15.6 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 17.2 кг |
| Бункердің сыйымдылығы | 3 келі |
| Биіктігі | 420 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Мұз жинағыш | бункермен бірге |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Салқындату | Әуе |
| Тұтынылатын қуат | 0.18 кВТ |
| Өнімділік | тәулігіне 18 кг |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтау түрі | біріктірілген |
| Мұз түрі | саусақ мұзы |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 208 099 ₸






